Prosta delovna mesta

Prodajni inženir

Opis delovnega mesta

V naš prodajni tim vabimo uspešnega prodajnega inženirja na terenu.

Prodajni inženirji zaposleni v podjetju HENNLICH obiskujejo kupce v slovenskih proizvodnih in strojegradnih podjetjih. Na pogovorih s tehnologi, projektanti in vodji v vzdrževalnih oddelkih ter konstrukterji iščejo rešitve, kako s pomočjo naših industrijskih komponent zagotoviti zanesljivo in učinkovito delovanje strojev in naprav.

Prodajni inženirji v HENNLICH-u so komunikativni in sogovornike seznanjajo z novostmi oz. jim nudijo pomoč pri iskanju ustreznega izdelka za njihov stroj ali napravo ter tako širili obseg prodaje. So strokovno usposobljeni in jim je nudenje tehnične podpore v veselje, pridobivanje novih kupcev pa izziv.

Naloge

NALOGE PRODAJNIH INŽENIRJEV:

- redno obiskovanje naših obstoječih kupcev po Sloveniji (3 do 4 dni na teden),
- strokovna pomoč pri iskanju ustreznega izdelka,
- redna komunikacija z dobavitelji,
- pridobivanje novih kupcev,
- širjenje obsega prodaje,
- zastopanje podjetja na sejmih.

Perspektive:

  • sodelovanje pri projektih na nivoju Skupine HENNLICH,
  • pisanje strokovnih člankov za tehnične revije,
  • organizacija srečanj in seminarjev in/ali predavanja na dogodkih.

Pričakujemo

ZNANJA IN KOMPETENCE:

  • pričakujemo vsaj V. stopnjo strojne, elektro ali druge tehnične smeri,
  • sporazumevanje v nemškem ali angleškem jeziku,
  • imeti morate vozniški izpit B kategorije in na začetku lastno vozilo,
  • znati morate nastopati pred skupino in imeti morate smisel za delo z ljudmi,
  • biti morate prodorni, samoiniciativni in si znati samostojno načrtovati obiske pri kupcih.

Zaželene so izkušnje na področju vzdrževanja, izdelave, konstruiranja ali prodaje industrijske opreme.
Zaželeno je, da bivate v okolici Kranja, Ljubljane, Postojne, Trebnjega ali Celja.

Kontakt

Prijave z življenjepisom pošljite na:
Matej Tomšič (osebno), HENNLICH d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 13, 4000 Kranj

ali na tomsic@hennlich.si