Prosta delovna mesta

Prodajni inženir m/ž

Opis delovnega mesta

PRODAJNI INŽENIR ZA MAZALNO TEHNIKO M/Ž

Vas zanima tehnologija in se zlahka znajdete v svetu prodaje? Če ste ambiciozni in si želite postati del uspešnega prodajnega tima, vas vabimo, da se pridružite našemu podjetju HENNLICH kot prodajni inženir za mazalno tehniko.

Smo 31-članska ekipa, del mednarodne skupine, vrsto let z najvišjo boniteto in z več kot 25 let izkušenj na področju prodaje komponent za industrijo. Iščemo novega sodelavca, ki se bo pridružil našemu timu za mazanje.

Naloge

VAŠE DELO BO:

- obiski proizvodnih, strojegradnjih podjetij in projektantskih birojev po Sloveniji,
- priprava tehničnih ponudb,
- komunikacija z dobavitelji v tujini,
- predstavljanje podjetja na sejmih.

Pričakujemo

KAJ PRIČAKUJEMO:

Prodorno, ambiciozno in samoiniciativno osebo:

- z izobrazbo strojne, elektro ali druge tehnične smeri ali z izkušnjami s področja tehnike, v vsakem primeru pa z veseljem do tehnike,
- z željo po delu na terenu,
- ki rada navezuje stike,
- zna predstaviti funkcijo in prednosti izdelkov,
- z dobrim znanjem angleškega ali nemškega jezika,
- z vozniškim izpitom B kategorije,
- z izkušnjami pri prodaji, ki pa niso pogoj.

KAJ NUDIMO:

- zaposlitev za nedoločen čas ter urejeno delovno okolje,
- raznoliko delo v stabilnem podjetju,
- možnost učenja skozi notranje in zunanje izobraževalne programe,
- usposabljanja pri tujih dobaviteljih,
- letne teambuildinge,
- možnost občasnega dela od doma,
- parkirno mesto na lokaciji podjetja.

Smo vzbudili vaše zanimanje? Če mislite, da ste prava oseba za nas, pošljite prijavo s kratkim življenjepisom na e-naslov: kariera@hennlich.si ali preko spletne prijave.

Kontakt